RECENZE


Ivona Novotná / RECENZE

Katčiny lekce Zumba MIX mě vždy nabijí úžasnou energií a elánem, chodím na ně už osm let. Skladba lekcí je perfektně vyvážená, radostná zumba v kombinaci se strečinkem a posilováním. K dlouhodobě oblíbeným sestavám vždy přidá něco nového, takže lekce nejsou nikdy jednotvárné. Mohu jen doporučit.


Ivana Špačková / REFERENCE

Ke Katce Jeřábkové chodím na hodiny Zumba MIX již několik let. Ačkoliv pravidelně cvičím asi dvacet let, je to první instruktorka, na jejíž lekce se opravdu těším. Katka dokáže skloubit pohyb pro radost s pohybem potřebným pro naše tělo. Sestavy v zumbě obměňuje s dobře zvolenou frekvencí, vždy klade důraz na protažení i posilovací cviky, neúnavně připomíná na co si při kterém cviku dát pozor, čímž všichni postupně dojdeme ke správnému provedení. Ve svých hodinách navíc dokáže zaujmout mladší i starší generace zároveň.


Romana / RECENZE

Listopadový víkend ve Vlašimi byl plný cvičení a dobré nálady. Katka se Sandrou měly celou akci perfektně připravenou, myslely úplně na všechno, a to i včetně zábavy. Spousta skvělého, vysoce profesionálně vedeného cvičení na suchu i ve vodě, temperamentní tance i večer s kytarou neměly chybu stejně jako procházka s hůlkami po nádherném zámeckém parku. Kromě odborné stránky byl zřetelně cítit i osobní a velmi srdečný přístup obou trenérek.


Andrea Novotná / REFERENCE

S lekcemi Katky Jeřábkové mám mnohaletou a velice dobrou zkušenost. Jako bývalá instruktorka aerobiku jsem poměrně náročná na výběr cvičebních lekcí, které navštívím. Nejde mi o složitost lekce, ale o poutavou hodinu a maximální kontrolu nad tím, zda jsou cviky přínosné a zdravotně zcela nezávadné, na což, bohužel, v dnešní době někteří instruktoři v rámci atraktivity lekce a hlavně sebeprezentace nemyslí.

Čím se Katka odlišuje od mnoha dalších instruktorů, je to, že i přes poutavé a nápadité cvičení 100% dodržuje zdravotní nezávadnost cviků. Kontrola správného pohybu v aerobní zóně (spalování tuků), při posilování i protažení je u ní samozřejmostí. Aerobní cvičení, a to jak aerobic, tak zumba, jsou skvělá cvičení na redukci tělesné hmotnosti, zlepšení kardiovaskulární činnosti a v neposlední řadě i velká podpora psychické pohody. Toto vše můžete získat při cvičení pod Katčiným dohledem.


Doc. MUDr. Zdeněk Susa, CSc. (nar. 1942) / RECENZE

Paní Kateřinu Jeřábkovou znám řadu let jako cvičitelku i jako masérku. V obou směrech ji mohu doporučit. Zejména její cvičení pro seniory je mimořádně kvalitní. V jejích hodinách se necvičí stále jediná sestava, tím nejsou nudné pro cvičence ani pro cvičitelku. Paní Jeřábková improvizuje, zkouší nové prvky, ale vždycky procvičí všechny svalové skupiny. Je to příjemné, je to zábavné, je to vynikající způsob, jak udržet stárnoucí tělo v pohyblivosti.


Iva Havlíková / REFERENCE

Můžu vřele doporučit všechny akce paní Katky Jeřábkové! Už se jich účastním několik let. Cvičení je dynamické, přitom s ohledem na seniory a je zaměřeno i na všecky zdravotní potíže, které člověka doprovázejí při našem uspěchaném životě. Třešničkou na dortu jsou letní týdenní pobyty mimo Prahu, zaměřené na cvičení v tělocvičně, v bazénu a navíc s možností masáží. Prostě super!


Helena Medková (nar. 1946) / RECENZE

Nikdy jsem si neničila zdraví sportem, zato si dodnes ničím tělo sedavým zaměstnáním. Pravidelně cvičit jsem začala z pudu sebezáchovy před deseti lety a zkoušela jsem leccos. Cvičení pro seniory u Katky mi doporučili přátelé a já jsem byla tak nadšena, že jsem vzápětí přilákala další tři stejně staré zájemkyně – kdo to jednou zkusil, už nepřestane! Atmosféra na hodinách od první chvíle příjemná, zacházení odborné, hudba nevtíravá, cviky účinné. Po takové hodině je tělo jako vyměněné a hlava svěží. Už se těším na příští pátek.


JJ / REFERENCE

Za nedlouho doufám oslavím „80“. Díky cvičení s Katkou se nemusím vybavovat „diskretními plínkami“, nechodím s vystrčeným břichem a jsem schopná pohybu bez hole. Díky Katko.


Zoja Hájková, účetní / RECENZE

Už několik let chodím cvičit ke Katce Jeřábkové na lekce Cvičení pro seniory Je to cvičení se zaměřením na zdravá záda a celkovou kondici. Je to nejlepší cvičení, co jsem do této doby vyzkoušela, a to už mám problémy se zády 30 let. Když je nejhůř chodím ke Katce na masáže. Co mě u Katky překvapilo nejvíc je to, že napracuje rutinně, ale věnuje se každému individuálně podle jeho potřeb. Vřele doporučuji v obou oblastech.


Zdeňka Mejsnarová / REFERENCE

Ke Katce Jeřábkové chodím na Zumbu již druhý rok. Cvičení mimo zábavné Zumby také obsahuje důležité posilování a strečink, který příjemně protáhne unavené svaly a po cvičení je nezbytný. Na hodině je milá společnost i atmosféra, všem vřele doporučuji!